Ar patēriņa kredīta palīdzību iespējams aizņemties lielas naudas summas (līdz pat 10 000 EUR) bez ķīlas un galvojuma. Uzņēmumi patēriņa kredītus izsniedz gan esošajiem klientiem, gan jaunajiem klientiem, tāpēc jau gadiem ilgi patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem, kuros kā nodrošinājums kalpo klienta alga. Patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas paredzēts gadījumiem, kad nepieciešami naudas līdzekļi noteikta pakalpojuma vai pirkuma īstenošanai.

Izsniedzējs Uz laiku Kredīta summa Vecums  
BigBank Līdz 120 mēnešiem 10 000 EUR 20-73 Paņemt
Open Credit Līdz 12 mēnešiem 1 000 EUR 20-70 Paņemt
Credit24 Līdz 24 mēnešiem 3 000 EUR 18-70 Paņemt
Vivus Līdz 24 mēnešiem 1 500 EUR 20-75 Paņemt

 

Maksimālā kredīta summa!

Ātro kredītu parasti izvēlās, lai aizņemtos nelielas naudas summas. Līdz ar to izvēle, pie kura aizdevēja aizņemties, ir atkarīga no tā, cik daudz naudas ir nepieciešams un vai šādu summu varēs aizņemties. Ar patēriņa kredīta palīdzību ir iespēja aizņemties lielākas naudas summas. Ja nepieciešams, ir iespēja saņemt aizdevumu pret ķīlu.

Jaunajiem klientiem, piesakoties pirmajam aizdevumam, maksimālā naudas summa var būt mazāka. Ja nav iespējams saņemt visu nepieciešamo summu pie viena aizdevēja, var reģistrēties un pieteikt kredītu pie vairākiem ātro kredītu aizdevējiem.